Ataköy Boşanma Avukatı

Ataköy Boşanma Avukatı

Çiftler mutlu bir evlilik hayali ile evlenseler de bazen bazı olumsuz durumlarda bu evliliklerini sonlandırma kararı alabilirler. Bu anlamda eğer ki çiftler kendi aralarında anlaşmalı bir boşanma yapıyorlarsa dahil yine de bir avukata ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaçların birçok nedeni ve gerekçesi bulunmaktadır. Özellikle anlaşmalı boşanma yapmayanlar için bu durum iki kat daha artarak özellikle bir avukat ihtiyacı olacaktır. Bu alanda sizler için alanında ” hizmeti veren ve girdiği davaların büyük bölümünü kazanarak adını duyuran Ataköy boşanma avukatı ile bu durumu sizlerde kolaylaştırabilirsiniz.
Hukuk Büromuzda Her Türlü Boşanma Davası Alınır

Tabi ki hiçbir avukat sizlere bir boşanma davası için ilk celse de kesin bu “ böyle olur, şöyle olur” diye bir yorum yapamaz. Ama genel hatları ile size durumu aktarır ve yaşanacakları önceden azda olsa tecrübesine dayanarak sizlere aktarabilir. Bu anlamda özellikle mağdur olan tarafın tabi ki de haklı olarak karşı taraftan birçok hak talep etme hakkı bulunmaktadır. Bu hakları kişi tek başına bu konu hakkında bilgisi olmadan mahkeme de gerçekçi bir şekilde savunamaz. Ama bunu savunacak olan Ataköy boşanma avukatı sizin adınıza söylenmesi gereken bütün her detayı sizin vekil tayininiz ile savunacak ve mahkemeye sunacaktır.

Tabi Bazı Durumlarda Tek Celse De Boşanma Gerçekleşebilir

Genel olarak adını “şiddetli geçimsizlik” olarak adlandıran ve birçok davanın da bu doğrultuda açılması ile bazen mahkemeler bu durumu bir süreliğine erteleme ve çiftlerin tekrar düşünmesini talep edebilir. Fakat ispatlanmış olan; ihanet, aldatma, şiddet, psikolojik baskı gibi konular da tek celse de boşanma gerçekleşebilir. Sonrasında ise tazminat ve nafaka davası açılabilir. Bu durumlar tamamen sizin aile içinde yaşadığınız durum ile bağdaşlaşmaktadır. İşte mahkeme öncesi hakimin kararını bu durumlar etkileyebilir ve daha fazla süre kısalıp uzayabilir. Biz ise Ataköy boşanma avukatı olarak güçlü kadromuz ve tuttuğunu koparıyor ve tarafımızı hep olumlu sonuç ile rahatlatıyoruz. Bu anlamda ” bir kadro ile sizde bu sorunlarınızı aşmak istiyorsanız sizlere de hizmet vermekten onur duyacağız.

Benzer Yazılar

İstanbul Boşanma Avukatı

Çelik Avukatlık

Çağlayan Ceza Avukatı

Çelik Avukatlık

Yenibosna Boşanma Avukatı

Çelik Avukatlık

İstanbul Boşanma Davası Avukatı

Çelik Avukatlık

Çağlayan Boşanma Avukatı

Çelik Avukatlık

Ataköy İşçi Avukatı

Çelik Avukatlık

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.