Ataköy Hukuk Bürosu

Ataköy Hukuk Bürosu Hizmetleri

Ataköy Hukuk Bürosu Ataköy’de yâda çevresinde istikamet edenlerin kolaylıkla iletişim kurabileceği hukuk bürosudur. Alanında ” hukukçu ve avukatları ile her konuda hizmet veren Ataköy Hukuk Bürosundan, hangi konuda yardım ve destek alma istiyorsanız, danışabilirsiniz. Şirket ve şahıslara sağladığı hukuki danışmanlık hizmetleri ile mağdur kişiler branşında ” avukatlar ile birebir konuyu tartışabilir ve sonuç odaklı çalışabilir.

Ataköy Hukuk Bürosu detayları

Ataköy Hukuk Bürosu birçok alanda faaliyet vermektedir. İş hukuku, ceza hukuku, aile hukuku, tazminat hukuku, gayrimenkul hukuku, icra iflas hukuku, Ticaret ve şirketler hukuku, Vatandaşlık hukuku. Kendi dalında ” ekip, konunuzun detayını inceleyip, ona göre branşında bir numara olan avukatlara yönlendirilir. Müvekkil odaklı çalışan ” avukatlarımızın birinci önceliği müvekkil ile kurulan empatidir. Müvekkil ile avukat arasındaki bağ, kurulan empatinin gücü ile doğru orantılıdır. Avukat, mağdur olan kişiyi anlayabilir ve haklarını çıkar gözetmeden savunursa gerçek avukattır. Ataköy Hukuk Bürosu Avukatları empati gerçeğini asla göz ardı etmez. Tüm hukukçu kadrosu ile Ataköy Hukuk Bürosu her zaman ihtiyacı olan kişi yada kuruluşların yanındadır.

Uzmanlık alanları

Uzmanlık alanları çok çeşitlilik gösterir. Miras hukuku, marka hukuku, kentsel dönüşüm hukuku, rekabet hukuku, tüketici hukuku, boşanma hukuku, Turizm hukuku ve daha sayılabilecek onlarca hukuki davalara bakan uzaman ekip ile davalar kısa sürede sonuç odaklı olarak davaya girer ve sonuca bağlanır. Miras bırakıldığı takdirde bir türlü sorunu çözemeyen mağdur kardeşlerden biri olabilirsiniz. Ya da kardeşlerden biri bir türlü mirasın bölünmesini istemiyor olabilir. Daha da ileri gidecek olursak, bu kardeşlerden biri daha çok hakkının olduğunu söylüyor olabilir. Yâda sizin üvey olduğunuzu iddia ediyor olabilir. Kısacası akla gelebilecek her türlü soruna, sonuç odaklı yaklaşmak çok önemlidir. Ataköy Hukuk Bürosu, bu konuda son derece soğuk kanlı ve prestij sahibidir. Empati yeteneği ile her daim müvekkilinin yanındadır. Ticaret konusunda karşı taraf ile sorun yaşamış ve sorunu çözümleyememiş olabilirsiniz. Her geçen gün ticari anlamda kan kaybediyor olabilirsiniz. Vakit kaybetmeden hukuki yolla çözülmesi gereken bir durum içerisine girmiş olabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki, kanunlar her zaman vardır ve var olacaktır. Mağdur her şekilde hakkını alabilmelidir.

 

Benzer Yazılar

Bakırköy Boşanma Avukatı

Çelik Avukatlık

Ataköy Ceza Avukatı

Çelik Avukatlık

Tanıma Tenfiz Avukatı

Çelik Avukatlık

İş Hukuku Avukatları

Çelik Avukatlık

Zeytinburnu İşçi Avukatı

Çelik Avukatlık

İstanbul Ceza Avukatı

Çelik Avukatlık

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.