Ataköy İşçi Avukatı

Ataköy İşçi Hukuk Avukatı nasıl çalışır

Bu yıl yapılan araştırmaya göre, Türkiye genelinde ortalama 27 milyona yakın çalışan vardır. Bu da şunu gösterir ki, Ülkemizde İş Hukukunun ne kadar önemli olduğu ve İş hukuk avukatı ile çalışmanın verdiği güçlü sonuçları göstermektedir. Yoksa bu kadar çok işletme sağlıklı bir şekilde devam edemez ve işçiler haklarını alamıyor olsalar, işlerine devam edemezdi. Ataköy İşçi Avukatı her zaman işçinin yanında olmalıdır. Tıpkı diğer semtlerdeki gibi işçinin dili olmalıdır. Ağzı olmalıdır. Nihayetinde öyledir de. Ataköy ve civarında oturan mağdurlar Ataköy İşçi Avukatı ile tüm sorunlar masaya yatırılır ve çözüm odaklı çalışır.

Empati Gücü

Ataköy İşçi Avukatı diğer semtlerde çalışan avukatlar ile eşittir. Eşitten kastımız, aynı şeklide çalışma sistemine sahiptir. Her işçi avukatında olmazsa olmaz bir özellik olmalıdır. Ve Ataköy İşçi Avukatında da bu duyarlılık mevcuttur. Sihirli kelime hassasiyettir. Sihirli kelimenin açılımı, işçi ile empati kurabilecek hassasiyete sahip olmaktır. Sahaya inmektir. Sadece davayı incelemek ve çözüm odaklı çalışmak da yeterli değildir. Az evvel söylediğimiz gibi empati yeteneğine sahip avukatlar işçi avukatı olarak görev yapabilir ve davaları sonuçlandırabilir. Bu da işçi için büyük bir güven demektir. Duygularını anlayan, onu hisseden ve mücadelesini bu anlamda veren avukat ile işçi arasındaki bağ çok daha kuvvetli olacaktır. Birlikten kuvvet doğar atasözünü doğrulayacak iki gücün önünde kanun, haklının yanında olacaktır.

İşçinin yanındadır

İş Hukukunun çıkış noktasında, işçi ve işveren arasındaki ilişki vardır. Baz alınan konu üzerine çıkan sıkıntı ve sorunları çözmeye kendisini adayan Ataköy İşçi Avukatı sorunları serinkanlılıkla dinler, hedefe adım adım yaklaşarak, sorunu çözüm haline getirmeye çalışır. İşçi Avukatı, her daim işçinin yanındadır. Onun iş yeri içerisindeki tüm haklarını korumaya yönelik çalışmalar yapar ve her şekilde onu destekler. Tabii ki hakları olan durumlarda destekler. Çünkü İşçi Avukatı işçinin alamadığı hakları alabilmesi adına çalışır. İş yeri içerisinde sözlü yâda yazılı yâda temas yoluyla yaşadığı her hangi bir taciz olabilir işçinin sorunu. Mobbing yani cinsel, duygusal ya da psikolojik taciz yaşamış olabilir işçi. Ya da Ballying yaşamış olabilir. Fiziksel taciz yâda baskı olarak tanımlanan ballyin yaşayan işçi de avukata danışabilir.

 

 

Benzer Yazılar

Zeytinburnu Tazminat Avukatı

Çelik Avukatlık

Bakırköy İş Hukuku Avukatı

Çelik Avukatlık

İş Hukuku Avukatı

Çelik Avukatlık

Türk Aile Hukuku

Çelik Avukatlık

Bakırköy Boşanma Avukatı

Çelik Avukatlık

Ataköy Ceza Avukatı

Çelik Avukatlık

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.