Avukat Danışma

Günümüzde pek çok farklı konu ve işlemler için davalar görülmekte ve kişiler haklarını en iyi şekilde savunabilmek için avukatlara ihtiyaç duymaktadır. Söz konusu olan işlemler için alanında deneyimli avukatlar tarafından sunulmakta olan avukat danışma hizmetlerinde, genel olarak bilgi içerikli anlatımlar yapılmaktadır. Açılacak olan ya da açılmış olan davalar hakkında genel bilgilerin anlatılmış olduğu uygulamada, kişilerin mahkeme süreci ve sonrasında yapmaları gerektiği işlemler sırası ile anlatılmaktadır. Davaların sorunsuz şekilde bitirilmesi ve hakların en iyi şekilde savunabilmesi için iyi bir avukata gerek duyulmakta ve bahsedilen hizmet ile deneyimli avukatlar kişileri yönlendirmektedir.

Ceza Davaları İçin Sağlanan Avukat Danışma Hizmeti

Haklı olduğunuzu düşündüğünüz konularda, hakkınıza açılmış olan ceza davaları için deneyimli avukatlara ihtiyaç duyulmaktadır. Alanında deneyimli kişilerden oluşan ekip ile sunulmakta olan avukat danışma hizmetlerinde, çeşitli fiyat seçenekleri yer almaktadır. Çeşitli durumlar için hakkınıza açılmış ya da açılabilecek olan davalarda, kişiler ne yapılması gerektiğini bilememektedir. Haklarını en iyi şekilde savunmak ve davayı kazanmak için iyi bir avukata ihtiyaç duyulmaktadır. Söz konusu olan hizmet ile birlikte kişilerin dava süreçlerinde ne gibi işlemleri yapması en doğru şekilde anlatılmakta ve davayı kazanabilmeleri için farklı teknikler uygulanmaktadır. Ceza davaları dışında akla gelebilecek olan her çeşit dava konuları için sunulan danışma hizmeti, boşanma, iş ve aile davaları için de sağlanabilmektedir.

Nafakaların Alınabilmesi İçin Sunulan Avukat Danışma Hizmetleri

Çiftlerin çeşitli sebeplere bağlı olarak boşanmak istemeleri için boşanma davaları açılmaktadır. Ancak şiddet ve aldatmaya bağlı boşanma durumlarında, mağdur olan eşin nafaka alması gerekmekte ve bunun için iyi bir avukata ihtiyaç duyulmaktadır. Söz konusu olan avukat danışma işlemlerinde de dava süreci ve sonrası için bilgiler paylaşılmaktadır.

Benzer Yazılar

İş Hukuku Avukatları

Çelik Avukatlık

İstanbul Boşanma Davası Avukatı

Çelik Avukatlık

Bakırköy İş Hukuku Avukatı

Çelik Avukatlık

Boşanma Avukatı Bakırköy

Çelik Avukatlık

Şirinevler Boşanma Avukatı

Çelik Avukatlık

Zeytinburnu Tazminat Avukatı

Çelik Avukatlık

6 Yorumlar

S**** Ö**** 10 Haziran 2019 at 22:14

Merhaba yasal site oyun oynadigim için hesabıma masak blokesi konuldu blekeyi nasıl kaldirabirim.her han gi ceza alır mıyım .yardımcı olursanız sevinirim

Cevap ver
Çelik Avukatlık Bürosu 11 Haziran 2019 at 12:39

Merhaba, MASAK blokesi kaldırmak için 5549 sayılı kanunda ilgili maddeler hükmünce yapılacak işlemler neticesinde bloke kaldırılabilir. MASAK blokesi konulması hakkınızda bir işlem olduğu anlamına gelmez. Bu bağlamda ceza almanız söz konusu değildir lakin yasa dışı bahis veya diğer kanunda sayılan haller neticesinde bir bloke konduysa hakkınızda işlem yapılması söz konusudur.

Cevap ver
N**** Y**** 25 Haziran 2019 at 03:01

Merhaba İyi akşamlar.birşey danışmak istiyordum. Benim ismim emre bütün çevrem akrabalarım herkes emre der küçükken babamın ricası üzerine kimlikte nevzat koyulmuş ismim okulda bide resmi yerlerde zorlanıyorum gerçek ismimi emre in kimliğe geçmesini istiyorum. Bu yeni kanundaki düzenleme ile nüfus ta düzeltebilir miyim yoksa dava mı açmalıyım

Cevap ver
Çelik Avukatlık Bürosu 26 Haziran 2019 at 11:50

Merhaba, güncel nüfus müdürlüklerinde yapılan değişiklikler yalnızca düzeltmelerdir. Şöyle ki yanlış yazılan ifadelerin düzeltilmesi şeklindedir. Sizin yapacağınız işlem düzeltme değildir. İsim değiştirme davası açmanız gerekmektedir. Bu süreçte hukuki yardım alarak işlemlerinizi meydana getirmenizi tavsiye ederiz.

Cevap ver
S**** Ö**** 26 Haziran 2019 at 01:16

kiralık araç ile kaza yaptım tutanağı falan tutuldu. şirket bana daha dönüş yapmadı kasko şirketi benden ücret talep edebilirmi?

Cevap ver
Çelik Avukatlık Bürosu 27 Haziran 2019 at 15:43

Merhaba, aracın kaskosu var ise bunu sigorta şirketi ödeyecektir. Ancak kazaya alkollü olmanız, uyuşturucu kullanmanız gibi bir durum sebebiyet verdiyse bu parayı sizden talep edebilirler.

Cevap ver

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.