Bakırköy İş Hukuku Avukatı

Özellikle son bir kaç yıldır oldukça yoğun mesai yapmak zorunda olan iş hukuku avukatı Bakırköy uygulamalarımız hakikaten yüz güldürmektedir. Son derece geniş bir kapsamı olan iş hukuku alanındaki bütün davaları bakabilmekte olan avukatlarımız alanında ” ve profesyonel kişilerdir. Bu sebeple iş ve sosyal güvenlik hukuku kapsamına girmekte olan bütün davalarda sizin yanınızda bulunarak gerek dava açma gerekse açılmış olan davalarda sizi savunma işlemlerini yerine getirebilmekdeyiz. Tamamen kurumsal bir kimlikle hizmet verdiğimizden dolayı başarı odaklı olarak faaliyet göstermekteyiz.

İş Hukuku Avukatı Bakırköy ve Kapsam Alanı

İşle alakalı olan bütün davalarda iş hukuku avukatı Bakırköy büromuz devreye girebilmektedir. Son derece geniş alanı bulunan iş hukuku içerisinde son yılların en popüler davaları kıdem ve ihbar tazminatı ile alakalı olanlardır. Bu noktada evrak takibi avukatlarımız tarafından yapılırken diğer taraftan sizin ile alakalı bütün işlemler büromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Davalar arasında yer almakta olan işe iade ve kötü niyet tazminatı da son yıllarda yine büyük bir şekilde rağbet görmektedir. Ayrıca iş hukuku kapsamında açılabilecek olan bütün maddi ve manevi tazminat davaları da avukatlarımız tarafından takip edilmektedir. Bununla beraber dava ile alakalı dilekçeler delillerin toplanması bilirkişi raporlarına itiraz dilekçeleri yine avukatlarımızın takip etmesi gereken hizmetler arasında yer almaktadır. İş kazası ve meslek hastalığı davaları da oldukça büyük bir hassasiyetle takip edilebilmektedir.

İş Hukuku Avukatı Bakırköy ve İhtilafların Çözümü

Bilhassa özel sektörde yaşanmakta olan işçi ve işveren arasındaki bütün ihtilaf davalarında yine avukatlarımız devreye girmektedir. Böylece iş hukuku avukatı Bakırköy taleplerinizde nitelikli ve tecrübeli olan avukatları sizlere tahsis ederek davalarınızı güvenilir ellere teslim etmekteyiz.

Benzer Yazılar

Tanıma Tenfiz Avukatı

Çelik Avukatlık

Ataköy İşçi Avukatı

Çelik Avukatlık

İstanbul Hukuk Bürosu

Çelik Avukatlık

İş Avukatı

Çelik Avukatlık

Zeytinburnu Avukatı

Çelik Avukatlık

Zeytinburnu İşçi Avukatı

Çelik Avukatlık

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.