İş Hukuku Avukatları

Hukukun en önemli dallarından birisi iş hukukudur. Özellikle günümüzde işveren ve işçi arasında yaşanan problemlerden dolayı ön plana çıkmaktadır. Bu sebeple kurumumuz bünyesinde yer alan iş hukuku avukatları alanında tecrübeli ve kaliteli avukatlardır. Bu şekilde iş hukuku davalarının tamamına bakabilmekteyiz. İş hukuku kapsamına giren pek çok dava çeşidi bulunmaktadır. Bu davalar arasında son dönemin popüler konusu kıdem ve ihbar tazminatıdır. Bu konuda kaliteli avukatlarımız sonuç odaklı olarak çalışmaktadır.

İş Hukuku Avukatları ve Dava Türleri

İş hukuku kapsamında görülmekte olan davalardan birisi de hizmet tespiti davalarıdır. Özellikle sigortasız çalışmış olan işçilerin geçmişe dönük olarak sigortalı hale getirilmesini sağlayan hizmet tespiti davaları son derece önemlidir. İşçilik ücret alacağı davaları işçi ve işveren arasında yaşanmakta olan sorunlarda ve problemlerde açılabilmektedir. İş hukuku avukatları tüm işçi alacak davalarında bakabilmektedirler. Aynı zamanda işe iade ve kötü niyet tazminatı da son dönemde açılmakta olan en önemli iş hukuku davaları arasında yer almaktadır. İş kazası ve meslek hastalığı davaları çok özel sahalardır. İşçinin mağduriyetine sebebiyet verilmekte olan bazı durumlarda önemli maddi ve manevi tazminatların kazanılması söz konusu olmaktadır. İş hukuku davaları kapsamındaki bütün maddi ve manevi tazminat davaları iş hukuku avukatları tarafından açılıp takip edilebilmektedir.

Uygun Fiyatlı İş Hukuku Avukatları

Kurumumuz bünyesinde görev yapmakta olan bütün iş hukuku avukatları alanında tecrübelidir. Buna rağmen son derece uygun fiyatlarla davalarınız takip edilmektedir. Gerek sizin ile ilgili yeni açılacak olan bir davanın işlemlerinin gerçekleştirilmesinde gerekse daha önce açılmış olan davaların takibinde devreye girebilmekteyiz. İşçi ve işveren arasında yaşanmakta olan bütün hukuksal süreçlerde müvekkilimizin yanında bulunmaktayız.

Benzer Yazılar

Ataköy Avukat ve Hukuk Büroları

Çelik Avukatlık

Bakırköy Avukat ve Hukuk Büroları

Çelik Avukatlık

Yenibosna Avukat ve Hukuk Büroları

Çelik Avukatlık

Zeytinburnu Tazminat Avukatı

Çelik Avukatlık

Zeytinburnu Avukatı

Çelik Avukatlık

İş Hukuku Avukatı

Çelik Avukatlık

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.