Bu Makaleyi Paylaş

Ülkemizde kanunlar kapsamında belirlenmiş olan iş ve sosyal güvenlik hukuku oldukça geniş mevzuatlar içermektedir. Bu sebeple büromuzda bulunan bütün avukatlarımız son derece tecrübeli olduklarından dolayı iş hukuku mevzuatı noktasında sıfır hata payı ile işlemler gerçekleştirilmektedir. Gerek işçi ve memurlar için gerekse kurumlar ve şirketler noktasında talep edilen bütün iş hukuku davalarına alanında ” ” avukatlarla yardımcı olabilmekteyiz. İş hukuku kapsamına giren bütün davaların öncesinde dava sürecinde ve davadan sonra uyuşmazlıkların çözümü için çaba gösterilmektedir. Böylece iş mahkemelerinde davacı olarak ve dava vekilliği yapmakta olan avukatlarımız yüz güldüren sonuçlara imza atmaktadır.

İş Hukuku Mevzuatı ve İş Hukuku Davaları

Bütün iş hukuku davalarında mutlaka iş hukuku mevzuatı noktasında ” ve tecrübeli avukatlar bulunmalıdır. Çünkü iş hukuku davalarının tamamı mevzuat üstünden gitmekte bu sebeple mevzuat ile ilgili olan bütün hükümler iyi bilinmelidir. Bu şekilde davacı ve dava vekilliği noktasında hizmet tespit davaları kıdem ve ihbar tazminat davaları işçilik ücret alacağı davaları kurumumuz bünyesinde görülmektedir. Ayrıca maddi ve manevi tazminat davalarının da iş hukuku içerisine önemli bir yeri bulunmaktadır. İş uyuşmazlıklarının çözümünde da devreye girmekte olan tecrübeli avukatlarımız evrakların temini ve takip edilmesi ile ilgilenmekte böylece müvekkillerimize ” hizmet sunulmaktadır. Ayrıca işçi alma ve işten çıkarma noktasında her iki taraf için de sunmuş olduğumuz hukuk hizmetleri büyük bir tecrübeye dayanmaktadır. Bununla yetinmeyen büromuz iş kazası ve meslek hastalığı ile ilgili davalarda da kesin sonuca varan uygulamalarla ” hukuk hizmetleri sunmaktadır.

İş Hukuku Mevzuatı ve Ekonomik Çözümler

İş hukuku mevzuatı noktasında hatasız işlemler yapıldığından dolayı birçok davamızda yüz güldüren sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik çözümlerle iş hukuku taleplerinizin tamamına cevap verebilmekteyiz.