Mülkleriniz İçin Gayrimenkul Hukuku Avukatı

gayrimenkul hukuku

Her geçen gün değeri artmakta olan gayrimenkullerin iyi yönetilmesi ve iyi takip edilmesi gerekmektedir. Ayrıca gayrimenkuller ile ilgili olan her türlü hukuki işlemlerde büromuzun bünyesinde bulunan gayrimenkul hukuku hizmetiyle son derece yüz güldüren sonuçlara ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Gayrimenkullerin alım ve satımında meydana gelebilecek olan bütün hukuki durumlarda davalaştırma noktasında avukatlarımız oldukça “dır. Bu sebeple gayrimenkule dair olan bütün hukuki taleplerinizde oldukça hızlı bir şekilde çözümler sunabilmekteyiz.

Gayrimenkul Hukuku ve Dava Çeşitleri

İletişime geçen müşterilerimizin birçoğu gayrimenkul hukuku avukatı talebinde bulunduğunda farklı hizmetler alabilmektedirler. En çok müracaat tapu iptal ve tescil davalarında yaşanmaktadır. Ayrıca Geçit Hakkı davaları ve haksız işgal ecrimisil davalarında da son derece ” uygulamalar geliştiren avukatlarımız evrak ve dosya takibini gayet ” bir şekilde yapmaktadır. Gayrimenkullerle ilgili tespit davaları özel uygulamalar olduğu için onunla ilgilenen avukatlarımız büromuzda bulunmaktadır. Ayrıca Şufa davaları ve tahliye davaları da gayrimenkul ve eşya hukukunun kapsamına girmektedir. Çeşitli şekillerde bireysel ve kurumsal taleplerde kira sözleşmesi davası da en çok sunmuş olduğumuz hizmetler arasında bulunmaktadır. Ayrıca özellikle kurumsal bazda talep görmekte olan kira tespit davaları da büromuzun hizmet portföyünde yerini almış durumdadır. Ayrıca gayrimenkuller üstünden meydana gelebilecek olan çeşitli zararlı deformasyonlar noktasında avukatlarımız zarar tespit davaları açabilmekte veya açılmış olan davalarda savunma yapabilmektedirler.

En Ekonomik Gayrimenkul Hukuku

Kendine has birtakım özelliklerini bulunmuş olduğu Gayrimenkul ve eşya hukuku noktasında son derece tecrübeli gayrimenkul hukuku avukatı hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Gerek açacak olduğunuz davalarda gerekse size açılan davalarda avukatlarımız etkili yöntemler geliştirerek evrak ve dosya takibi noktasında sıfır hata payıyla işlemler yapmaktadır.

Benzer Yazılar

İstanbul Ceza Avukatı

Çelik Avukatlık

Şirinevler İşçi Avukatı

Çelik Avukatlık

Avukat Danışma

Çelik Avukatlık

Florya İş-İşçi Avukatı

Çelik Avukatlık

İstanbul Boşanma Avukatı

Çelik Avukatlık

Gayrimenkul Avukatı

Çelik Avukatlık

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.