Şirinevler İş Avukatı

Şirinevler İş Avukatının Hizmetleri

İş davalarında İş avukatı seçiminde bazı kriterler vardır. Bu kriterler davanın olumlu sonuçlanabilmesi için önemlidir. İşçi sorunlarının çözümlenmesinde İş avukatlarının yeri yadsınamaz derecede büyüktür. Şirinevler civarında istikamet edenler için Şirinevler İş Avukatı danışmanlığı almak mümkün. İş avukatının, branşında ” olması gerekir. Her avukat iş avukatı olamaz. Dolayısıyla, işind” bir avukat ile davaya girmek ve sonuç odaklı çalışmak çok önemlidir.

İşçi Hakları

Şirinevler İş Avukatı ile yapılan çalışmalarda işçi hakları gözetilerek çalışılır. Bu yüzden empati yeteneğinin önemini bil” hukukçu kadrosunda, mağdurlar her zaman kendisini güvende hisseder. Hissetmelidir de zaten. Çünkü Kanunların her daim mağdurları desteklediği alanda, avukat sadece onu destekleyen ve sesinin duyurabilmesi için zemin hazırlayan, çabalayandır.

Şirinevler İş Avukatı Seçimi

İş davalarında avukat seçimi çok önemlidir. Gizlilik esasına dayalı çalışma prensip haline gelmelidir. Avukatın inandırıcılığı ve kalıcılığı gizlilik esasına uyması ile doğru orantıda gelişir. Müvekkile güven sağlayacağı zemini sunabilmesi çok önemlidir. Dolayısıyla Şirinevler İş Avukatı ile çalışma yaptığınızda ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Mağdur İşçi

Mağdur olan işçiye, işveren her zaman kartları açık oynamalıdır. Boş kâğıda herhangi bir imza attırma yetkisi olmayan işveren, eğer attırdıysa da geçerliliğini iptal ettirebilecek güce sahiptir iş avukatı. Ödenmeyen işçi maaşlarının takibinde İş hukuku avukatı devreye girer. İşçinin eksik maaş ödenmesinde ve eksik primlerde iş hukuk avukatı devrededir. Bunun dışında işçi ile işveren arasındaki iş sözleşmesinin hazırlanmasında da bulunur. İş yerinde oluşabilecek yâda çıkabilecek iş kazalarındaki takibi iş hukuk avukatı sağlar. İş hukuk avukatının takip ettiği birçok konu vardır. İşveren tarafından işçiden kesilen para cezalarının reddinde de avukat müvekkilinin yanındadır. Kötü niyet tazminatı denilen işçiyi kendi isteği yâda gereksiz bir sebep göstererek işten çıkartabilmesine karşın iş hukuk avukatı yine işçinin yanındadır.

Kıdem Tazminatı

İşçi haksız yere işten çıkartılmışsa, avukat bununla ilgili işçinin hakkını korumak için davayı açabilir. Kıdem tazminatı dışında ihbar tazminatı da alabilir işçi. Yıllık ücretli izin hakkını da kullanabilir işçi. Bunun için de avukatı dava açabilir. Fazla mesai yaptığı halde karşılığını alamamış mağdur, fazla mesai ücreti tazminatı almak için dava açabilir.

Benzer Yazılar

Manevi Tazminat Hukuku

Çelik Avukatlık

İstanbul Avukat Arama

Çelik Avukatlık

İş Güvenliği Hukuku

Çelik Avukatlık

Ataköy İşçi Avukatı

Çelik Avukatlık

Şirinevler Tazminat Avukatı

Çelik Avukatlık

İstanbul Boşanma Davası Avukatı

Çelik Avukatlık

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.