Yenibosna Avukat ve Hukuk Büroları

Her Davaya Özel Avukat

Herkesin bir “lık alanı vardır. Avukatlıkta da bu böyle oluyor. Her avukatın her konuda ” olmasını beklenemez, çünkü hukuk oldukça geniş bir alana yayılmıştır. Avukatlar aile hukuku, ceza hukuku, idare hukuku gibi pek çok farklı konuda “laşıyor. Böylece farklı davalarda farklı insanlara farklı avukatlar hizmet veriyor. Bu durum özellikle İstanbul’da büyük önem arz ediyor. Florya, Bahçelievler, Beylikdüzü veya Yenibosna avukatı arayan insanlar, davalarına konusundaki ” avukatı atamak istiyor.

Yenibosna gibi yoğun bina kültürünün yaşandığı semtlerde dava çeşitleri çok geniş bir skalaya yayılıyor. Düşük gelir grubunun yoğunlukla yaşadığı semtlerden olan Yenibosna’da, mali konularda açılan davalar daha sık görülüyor. Kredi borcu, icra takibi gibi konulardaki davalarla yüz yüze kalan bu insanlar, kendilerini savunacak ve konu hakkında bilgi verecek avukatlar ihtiyacı duyuyorlar.

Bunun yanında özellikle fabrikalarda istihdam olan buradaki insanlar, iş kazalarıyla da sıklıkla karşılaşıyorlar. Yaşadıkları maddi ve manevi kayıpların çoğu zaman farkında dahi olmadıkları için bir problemle karşılaştıklarında neye uğradıklarını şaşırıyorlar. Çoğu sendika üyesi olmadığı için anlayamadığı probleme çare arıyor fakat probleminin tazminat hukuku kapsamına dahil olduğunun bilincinde dahi olmuyor.

Yenibosna avukatı ile haklarınız

İş yerlerinde gördükleri kötü muameleyi tüm çalışanların yaşadığını düşünerek çoğu zaman sineye çekiyorlar. Yaşanan mobing, fiziksel şiddet, ücretli izin haklarının elinden alınması hatta mesai ücretlerinin yatırılmaması bile çoğuna normal geliyor. Halbuki devletin hukuksal olarak korumaya aldığı bu haklara tüm çalışanların sorgusuz sualsiz olarak sahip olması gerekiyor.

Yenibosna avukatı hizmeti veren hukuk bürosu

Yenibosna avukatı hizmeti veren birçok hukuk bürosu, bu tip durumlarla karşılaşılmaması için danışmanlık hizmeti de veriyor. Pek çoğu kişi bazında değil, çalışanların topluca başvurması durumunda makul bir ücret karşılığı bu danışmanlık hizmetini veriyor. Bu büroların asıl derdi adaletin savunulması olduğu için, çok ekstrem durumlarda danışmanlık hizmeti dahi alınmadığı oluyor.

Bu bölgede yaşayıp Yenibosna avukatı arayışında olan insanlar için pek çok seçenek bulunuyor. Birçok hukuk bürosu her alanda ” avukat çalışarak herkese hitap etmeyi amaçlıyor. Danışmanlık hizmeti almak veya dava ataması yapmak için küçük bir araştırma yapmak yeterli.

Benzer Yazılar

Zeytinburnu İşçi Avukatı

Çelik Avukatlık

Çağlayan Boşanma Avukatı

Çelik Avukatlık

İş Güvenliği Hukuku

Çelik Avukatlık

Ataköy Boşanma Avukatı

Çelik Avukatlık

Bakırköy Avukat ve Hukuk Büroları

Çelik Avukatlık

Şirinevler Avukat ve Hukuk Büroları

Çelik Avukatlık

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.