Bu Makaleyi Paylaş

Yenibosna Ceza Avukatı Suç Çeşitleri

Hayatın rutin gidişatı içerisinde farkında olmadan kişi bir durumun içine itilmiş olabilir. Önemsemeden yaptığı en ufak bir hatanın bedelini çok ağır ödemek zorunda kalabilir. Ceza hukuku davaları, her an suç mağduru olabilecek kişilere bakar. Ceza hukuku kapsamında mağdur, suçlu gözüyle bakılacak ve bedelini hayatıyla ödemek zorunda kalabilir. Bedelini hayatınızla ödeyeceğiniz ceza şekli hukuk dalında en ağır ceza şeklidir. Çok ağır bedeller ödenebilir. Bu yüzden doğru hukuk bürosu ile çalışmak gerekir. Doğru avukat hukuk bürosuağduriyetiniz giderilebilir. Ancak yanlış seçimler, yanlış kararlar, yanlış sonuçlara sebebiyet verir. Yanlış sonuçların bedelini hayatınızla ödemek zorunda kalabilirsiniz. Yenibosna ceza avukatı ile cezalarınızdan kurtulabilirsiniz. Eğer Yenibosna civarında konaklıyorsanız yâda o civardan bir avukatlık bürosu ile temasa geçerek aldığınız cezanın yaptırımı üzerinde konuşavukatlık bürosuniz.

Hizmetler

Yenibosna ceza avukatı hizmetlerinde birçok farklı dava vardır. Davanın cinsine göre, konusunda “laşmış avukatlar davayı alır ve sonuna kadar kararlılıkla götürür. İcra ceza davaları, askeri ceza davaları, ağır ceza davaları, sulh ceza davaları, asliye ceza davaları, çek davaları gibi ceza avukatının ilgilendiği davalardır. Dalına göre kendisini geliştirmiş avukatlık hizmeti mevcuttur.

Suç Çeşitleri

Özel hayatınıza karşı işlenmiş bir suç duyurusu ile dava açılır. Özel hayatın özel ve gizliliğini ihlal ederek ulu orta beyan edene karşı açılır. Ahlaki suç duyurusuna karşın açılan davadır. Genel ahlakı hiçe sayan, önemsemeyen ve müstehcenliğe karşı açılan davadır. Kasten adam öldürme, kurgulayarak yâda planlayarak adam öldürmeye karşı açılan davadır. İnsan ticareti suç duyurusuna karşın açılan davadır. Kimsenin bu yaptırıma müsaade ve yataklık yapma hakkı yoktur. Buna karşı açılan dava da ceza hukukuna girer. Kişinin özgürlük ve hürriyetine karşı işlenmiş suç duyurusu ile açılan davadır. Hakaret suç duyurusuna karşı açılan dava da hakaret davasıdır. Bu da ceza hukukuna girer. Hırsızlığa karşı işlenmiş suç duyurusu ile dava açılır. Sahtecilik de ceza hukukuna girer. Sahte para, sahte çek, sahte belge imzalatmak gibi. Yenibosna ceza avukatı işinde “dır ve tüm bu ağır ceza duyurularının avukatlığını yapar.